Raktárkészlet: 1 db
Gyártó:   Festo
Típus:      DFM-12-25-P-A-GF, 170826
Állapot:   HASZNÁLT.
Adatok:   Pneumatikus munkahenger, fojtó szeleppel, és gyorscsatlakozókkal.
Dugattyú átmérő: 12 mm
                 Lökethossz: 25 mm
                 Méret: (test) 28x60x74  mm
                 Rögzítés: a lapján 4 db. M5 menetes furat, ami átmenő furatként is használható,
                                   az oldalakon további 3 és 4 db. M4 menetes furat.
                                   Csatlakozók: 1db. SMC 4mm-es gyorscsatlakozós fojtó-
                                                                     visszacsapó szelep (AS1201F),
                                                           1db. 4mm Festo gyorscsatlakozó, 90°-os.