Phoenix Contact MINI-PS-100-240AC/2X15DC/1, 2938743, Sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység, bemeneti oldalon szaggatott MINI POWER tápegység, bemenet: 1 fázisú, kimenet: 2x 15 VDC, 1A, power supply
Gyártó: Phoenix Contact
Tipus: MINI-PS-100-240AC/2X15DC/1, 2938743
Állapot: Használt, tesztelt
Leírás: Sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység, bemeneti oldalon szaggatott MINI POWER tápegység, bemenet: 1 fázisú, kimenet: 2x 15 VDC, 1A, power supply
Bemenet: 100-240VAC 50-60Hz, 0,7-0,3A
Kimenet: 2x15 VDC 1A
Méretek: 45x100x110 mm