Léptetőmotor áttétellel PM35S-048-KLC3 13GQ80011 TC2214C Minebea, 24VDC 0.48A
Raktárkészlet: 2 db
Gyártó:   Minebea
Típus:      PM35S-048-KLC3 13GQ80011 TC2214C
Állapot:   HASZNÁLT, KIVÁLÓ
Leírás:     6 pin, DC24V 0.48A, áttétellel