Léptetőmotor áttétellel DGQ25D05L11A FH6-1110 FL-EGP654 Matsushita 24VDC 2.5A
Raktárkészlet: 1 db
Gyártó:   MATSUSHITA
Típus:      DGQ25D05L11A FH6-1110 FL-EGP654
Állapot:   HASZNÁLT, KIVÁLÓ
Leírás:     10+3 pin, DC24V, 2.5A, áttétellel