IMI Norgren pneumatikus lineáris egység, M/146125/M/300, Lintra Plus rúd nélküli henger, 300mm mozgás, 25mm dugattyúátmérő, holtjáték mentes precíziós, külső merev megvezetés
Raktárkészlet: 1 db.
db. Kosárba Kosárba
Gyártó:   IMI Norgren
Típus:    M/146125/M/300
Állapot:   Új.
Adatok:   Pneumatikus lineáris egység, kétoldali löketvég-csillapítással.
Mozgás: 300 mm
Dugattyúátmérő: 25 mm
Méret: 52x68x500  mm
Max. nyomás: 8 bar