Faulhaber 2232S012BX4 3692-3820 22F 25:1, Miniatür hajtóműves, kefe nélküli DC szervomotor, Brushless DC micro Servomotor, 12V
Raktárkészlet: 7 db
Gyártó:   Faulhaber
Típus:     2232S012BX4 3692-3820 22F 25:1, 2232.A0382
Állapot:   Új
Leírás:   Miniatür hajtóműves, áttételházas kefe nélküli DC szervomotor, Brushless DC-
               Servomotors. További adatok a lenti linkeken és a fotókon.
              Nominal voltage, tápfeszültség DC 12 V
               Terminal resistance, phase-phase: 3,5 Ω
               No-load speed: 6700 rpm (25:1=268 rpm)
               Stall torque: 58,7 mNm, Friction torque, static: 0,46 mNm
               Motor méret: 22 mm Ø x70/85 mm hossz tengely nélkül és tengellyel.
               Tengely átmérő: elöl 4 mm / 10 mm hossz. hátul 3 mm / 3 mm hossz.